Fantastyczny Chłopiec
Dołączył/a: marzec 2013
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@addept
Wspólnie
0
@Popitek12
Pies, plaża, pies, zgon
1
@Luciano99
Namówił. CDA odpalamy
2
Szwaby dzisiaj w dupsko by dostali i od razu wieczór piękniejszy
1
Zazwyczaj pogoda nad naszym morzem jest do dupy delikatnie rzecz ujmując, ale jak się trafi, to mieszkanie tutaj jest piękne. Aj, jak ja zazdroszczę Włochom, Hiszpanom itd pogody. Ma człowiek problemy, zły dzień czy cokolwiek, plaża, słonko i jakoś to wszystko mniej ważne :) Piękny dzień, oby grzało jeszcze mocniej :)
9
Cena dobra, ograny z Hiszpanami i umie strzelać w tej zawszę mającej problem ze strzelcami reprezentacji. Widziałbym go tu dużo chętniej niż Julka.
1
@MsBarca
Mi wpadło 5 stówek za 2 gole viniego, ale na live by wpadły jeszcze 3 jakby cholerni Czesi gola strzelili brr
27
@Comentateiro
Nie sądziłem z 2 lata temu, że przebijesz fanatyzmem arasztoszito. Nie ma nawrockiego i prawicy to w stanowskiego, byle zaatakować. Co te twoje pierdy mają do posta wspólnego? Nie wiem jaką ludzie mają relacje ze stanowskim, ale na pewno nie tak poddańczą jak ty do zembaczyńskiego, tuska, giertycha i reszty twoich właścicieli. Gdziekolwiek jakkolwiek tyłka nie dadzą, tam silny razem kucyk giertycha, już patataja bronić i atakować wszystko co da się podłączyć pod prawą stronę ;-d Odleciałeś chopie już tak bardzo... Powinni ci usunąć konto. Nie wiem czy to ci pomoże, czy jesteś już nie uleczalny, ale większości użytkowników by się korzystało z rambli dużo przyjemniej ;)
0
Pierw szczesny, teraz znowu, Leo pęka psychicznie ;v
0
@bartekvisca
Podbija cene i pakujemy mu manatki ;)
5
@Kgorecki2500
Dla mnie sztos ;) Dość mam gier które mam znajdźki i prowdzą nas za rękę od punktu a do punktu b. Dobrze, że nic w tej kwestii nie zmienili uff ;)
0
Hiszpania ma beznadziejnego selekcjonera. Miał farta na euro, że wszyscy w sztosie byli, teraz jedynie mu zostaje się modlić o formę Yamala.
2
@michaleu
To gra ucząca życia koleżko. Teraz już nie, ale kiedyś na vt i na ob co za klimat był. Podkładanie się pod boty by im wbić rs i ubić w nocy, mass logi na plecy, piękna gra. Skurwysy€ska, ale piękna.
2
@NeroTFP1
8 rano nie mogę spać bo muszę grać
0
@macio_944
Ta, złapany na to, że jesteś fanatykiem i szukasz jakiś dziwnych grup xD
Widzę wracasz do pełnej formy, nie ma co powiedzieć to złapany, wasza ulubiona sztuka udawania fajnych xD
Bym może i cię zrozumiał, ale ja szukać takich grup nie muszę, wystarczycie wy ;-d
0
@macio_944
Nic, zostaje ci być otumanionym tuskowym ;)
1
@macio_944
Fajne zainteresowania xD
0
Nie dobrze.. Zamiast mieć za darmo chłopa co będzie mógł grać 1 skrzypce jak i odciążać Pedriego dochodzi do madroli im mocno brakujący element eh :/
4
Haaland idiotą się nie wydaje. Po co miałby się pchać do takiego cyrklu z żółwiem i vinicjaszem. Chłop po tygodniu na kozetce u terapeuty by wylądował :p
1
@mmaciass
Ma rok kontraktu, już widze jak dadzą 50 mln ;-d
1
@MirusAmisz
Redzi powinni przynajmniej jedno dlc na rok wypuszczać, mogę kupować do końca życia.
2
@MirusAmisz
Ma fajny humor, też lubię od niej filmiki czasami w tle puścić ;)
2
@kubix05
A myślałem, że on ma z 30.
Oho, w tym wieku opierając się na motoryce, to ciekawe ile da rady na najwyższym poziomie. Oby jeszcze z 2 dobre sezony dowiózł ;)
4
Komentarz usunięty
4
@Kozinho.
Marketingowo to też byłoby piękne i Norweg to nie vezewiusz czy mbape pod względem charakteru.
Kounde pogonić, pensja lewego zeszła, jeszcze ze 150 mln wyczarować i jest nasz xd Ale serio, wolałbym Norwega za 250 niż kogokolwiek za jakiekolwiek kwity. Gość gdzie nie grał tam strzela jak zły, jest młody i chyba jedyny na świecie, że można być pewnym że od 1 minuty by walił jak zły bramy. Lamine by wszelkie rekordy asyst pobił.
2
@FcPortoFan1999
Pamiętam jak dziś, byłem za Monaco. Uwielbiałem Morientesa. Gdyby nie on Wisła by wyeliminowała prześcieradła z lm, eh.
3
@Kozinho.
Haaland to jedyna sensowna i pewna opcja na wzmocnienie. Laporta powinien do niego pielgrzymować 3 razy dziennie na rowerku.
0
@kanver_trzeba było brać Kane zamiast Lewego, teraz najlepiej Norwega, bym poczekał gdyby była wiara i pewność, że to się zrobi i on się zgodzi i City, ale nie wygląda to zbyt realistycznie.
9
Świetny artykuł. Ale nie ma do się dziwić, że ludzie go nie doceniają na świecie, skoro i nawet tutaj wielu ludzi bagatelizuje jego wpływ. Cóż, nie każdy rozumie jak ten sport działa. Gavi już wywalczył po kontuzji u nas 1 skład, oby teraz go omijały urazy i dla mnie to największa wartość na nowy sezon niezależnie od tego kogo sprowadzimy.
3
@Em_DzeJ
Potężny Norweg i Lamine czy Pedri śmiało są warci po 150 ;_)